ЗМІ повідомили, що ісламісти погрожують Росії швидкими терактами бойовиків ІДІЛ

На ресурсі «Аль-Хайят» (Al-Hayat Media Center), де публікуються заяви бойовиків «Ісламської держави», був опублікований відеозапис з погрозами російською мовою, що «скоро, дуже скоро кров поллється морем».

13 жовтня, ІДІЛ оголосила Росії джихад, посилаючись на заяву РПЦ про «священну боротьбу» з тероризмом. Представник терористичної організації в 40-хвилинному аудіозаяву зажадав від мусульман почати джихад проти представників двох союзних держав – Росії та США.

Як відомо, ІДІЛ вже погрожувала Москві терористичними атаками – обіцяла помсту за російські авіаудари по Сирії. Бойовики «Ісламської держави» також взяли на себе відповідальність за катастрофу рейсу А321 на Синайському півострові.

Першого жовтня сирійське угрупування «Джейш аль-Іслам» («Армія ісламу»), яке фінансується Саудівською Аравією, оголосило війну Росії за підтримку президента Сирії Башара Асада.

Нагадаємо, 30 вересня російський президент Володимир Путін заявив, що «Ісламська держава» вже давно вбачає у Росії свого ворога. У цей день Росія почала наносити авіаудари по Сирії, позначивши своєю метою позиції бойовиків ІДІЛ.

4612 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *