Зі сховища в Лондоні викрали коштовностей на 200 млн фунтів

b04514aa32b26d3f5055e762d2f5c1034d6f312b Під час великодніх урочистостей в Лондоні було здійснено “пограбування століття”. Злочинці проникли в депозитарне сховище в столиці і обчистили 300 комірок.

Точний збиток від крадіжки ще не встановлений. Однак The Daily Mail пише, що він наближається до 200 мільйонів фунтів стерлінгів (майже 300 мільйонів доларів).

Злодії вдало вибрали час для скоєння злочину. Великодні свята розтягнулися на 4 дні, і зловмисникам не треба було поспішати. А об’єктом, що привернув їхню увагу, стало сховище  розташоване у відомому кварталі Хаттон-Гарден з однойменною вулицею. У цьому районі зосереджені десятки ювелірних магазинів. Тут же працюють найкращі британські ювеліри.

На період свят багато бізнесменів здають товар в сховища для більшого збереження. Парадоксально, але додаткові заходи безпеки допомогли злочинцям зірвати великий куш.

Зловмисники проникли на дах будівлі, а потім спустилися в шахту ліфта. Грабіжникам вдалося відключити систему сигналізації, а потім зламати броньовані двері сховища товщиною 18 дюймів (майже 46 сантиметрів). Опинившись всередині, злочинці розкрили 300 з 600 осередків, в яких зберігалися цінності. Їх здобиччю стала велика кількість алмазів, дорогих годинників і готівки.

Передбачається, що серед викраденого виявився рідкісний алмаз вартістю 500 тисяч фунтів стерлінгів. Однак точно встановити розмір збитку вкрай складно, тому що далеко не всі клієнти депозитаріїв готові розповісти про вміст комірок.

958 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *