За фактом масштабної пожежі біля ЧАЕС МВС відкрило кримінальне провадження

PM754image002За фактом пожежі в Чорнобильській зоні відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.245(знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу) Кримінального кодексу України. На місці події працюють працівники міліції, вони продовжують забезпечувати у зоні відчуження охорону громадського порядку та рятувати людей, а також здійснюють регулювання руху колон спеціальної пожежної техніки.

За словами в.о. голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Зоряна Шкіряка, осередків відкритого верхового вогню практично не залишилось. Є окремі перекидання на маленькі частини молодих дерев, але вони не значні і пов’язані з поривами вітру. Крім того, на території продовжується тління трави і згорілих дерев.

“З самого ранку працює наша пожежна авіація і ефективно гасить залишки вогню. Радіаційний фон в нормі, жодних загроз немає. Всім спокійно, ніякої паніки! Йде планова робота. Всі підрозділи і техніка ДСНС, що залучені до гасіння пожежі в зоні відчуження, перебувають на місці і безперебійно працюють над подальшою локалізацією. Оперативні служби щогодини повідомляють про стан просування справ. Ніяких сумнівів, ми впораємося”, – підкреслив Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, 28 квітня в ДСНС Київської області надійшло повідомлення про пожежу на території спеціального комбінату “Чорнобильська пуща”. Вогнем було охоплено 320 га на території зони відчуження. У ліквідації пожежі були задіяні 182 рятувальники та 34 одиниці техніки.

5800 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *