За добу, на сході України загинула 41 людина

150122094305_donetsk_shelling_2_624x351_reutersЗа останню добу було вбито 41 людину, серед яких і українські військовослужбовці і цивільні громадяни. За дев’ять місяців бойових дій ці 24-години одні з найважчих. Командир повстанців Едуард Басурін сказав що 10 цивільних осіб були вбиті в місті Горлівка Донецької області. Департамент поліції сепаратистів, під контролем яких частина сусідньої Луганської області, також заявили про вісьмох загиблих.

150122132625_donetsk_624x351_epaДо числа заглих увійшли 13 людей, що  загинули в тролейбусі під час обстрілу в Донецьку та 10 солдат.

МЗС закликало РФ до негайного виконання мінських угод у зв’язку з терактом в Донецьку. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України.

“Україна, відзначаючи взяте на себе російською стороною в Берлінському заяві від 21 січня чергове зобов’язання забезпечити дотримання лінії розмежування, закликає до повного і невідкладного виконання всіх положень мінських документів від 5 і 19 вересня. Артилерія повинна замовкнути, і режим припинення вогню має бути відновлений. бойовики, російські регулярні підрозділи і важка військова техніка повинні залишити територію України. Контроль Україні над державним кордоном має бути відновлений. Тільки ці кроки повернуть мир і безпеку в Донбас, дозволять провести всебічне та неупереджене розслідування всіх смертей і зберегти людські життя “, – йдеться в повідомленні.

943 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *