З ІТ-спеціаліста в депутати

big

Є всі підстави очікувати змін накраще  в 2015 році  в Іт-секторі, після парламентських виборів у жовтні цього року.
П’ять колишніх гравців ІТ-індустрії отримали мандати членів парламенту .

Ольга Белькова (Блок П.Порошенко ) була керуючим партнером East Labs Бізнес Accelerator.

Віктор Halasyuk (Ляшко радикальної партії) був президентом  BIONIC Hill під час його активного будівництва.

Олександр Данченко (Самопоміч), колишній генеральний директор групи даних оператора зв’язку.

Олексій Скрипник (Самопоміч), старший викладач кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, співзасновник компанії ELEKS

Влад Воскресенський (Самопоміч), засновник  InvisibleCRM, а також засновник та керівник компанії з розробки програмного забезпечення Afortio.

В Київраді ІТ-сектор представляє Андрій Логвин, генеральний директор та співзасновник компанії «ModnaKasta», а також був генеральним директор мобільного оператора CDMA UKRAINE.

За словами Данченко, головним його прагненням є створення спеціального ІТ-комітету в парламенті, так як з того часу як Україна отримала незалежність він ніколи не існував. “Ми були єдиною країною у світі, яка не мала такого комітету,” говорить Данченко. “Як його голова, я прагну зробити його роботу відкритим, вести постійну звітність про свою діяльність через веб-портал парламенту.” Перше, чим займеться комітет, так це налагодження комунікаційних технологій в зоні бойових дій, на сході України. Для цього найближчим часом будуть проведені переговори з преставниками американської армії.

 

8306 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *