Євросоюз посилює заходи контролю на залізницях

poezd1

Країни Євросоюзу запроваджують нові заходи безпеки на залізничному транспорті.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казнев. Він розповів про нові заходи, спрямовані на зміцнення безпеки на залізничному транспорті в Європі.

Це питання обговорювалося в суботу, 29 серпня, в Парижі на зустрічі міністрів внутрішніх справ і транспорту Франції, Німеччини, Великобританії, Бельгії, Люксембургу, Іспанії, Італії, Нідерландів і Швейцарії. Як повідомив Казнев, додаткові перевірки будуть введені «скрізь, де це необхідно».

Саміт призначили після нападу на пасажирів високошвидкісного потяга Thalys, що прямував з Амстердама до Парижа 21 серпня, коли лише завдяки рішучим діям декількох пасажирів вдалося уникнути великої кількості жертв.

Міністр розповів про чотири нововведення: це посилення контролю за особами пасажирів та їхнім багажем на станціях, жорсткість законодавства про оббіг вогнепальної зброї, а також більш тісна співпраця спецслужб Європейських країн.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що, хоча і неможливо відразу почати перевірку мільйонів людей, які щодня здійснюють поїздки залізничним транспортом всіма країнами Євросоюзу, але поліпшень в цій сфері можна досягнути чимало.

Нагадаємо, що напад на пасажирів високошвидкісного поїзда Thalys, що прямував з Амстердама до Парижа, було скоєно 21 серпня.

В результаті стрілянини, яку влаштував марокканець Аюб Каззані, поранення отримали троє людей. Нападника через кілька хвилин нейтралізували самі пасажири. Інцидент стався поблизу міста Аррас на північному сході Франції.

Каззані був озброєний автоматом Калашникова, автоматичним пістолетом з декількома зарядженими магазинами, а також мав при собі канцелярський різак для відкривання коробок. В даний час він у в’язниці особливого режиму у Франції, його звинувачують у підготовці та спробі здійснення терористичного акту.

2009 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *