Європарламент готує резолюцію з вимогою звільнити Савченко та Сенцова

9142918036919У проекті резолюції Європарламенту міститься заклик до російської влади звільнити Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та естонця Естона Кохвера.

Резолюцію із засудженням Росії можуть прийняти сьогодні в Європарламенті. Документ присвячений протиправним вироками російських судів відносно іноземних громадян.

Мова йде про справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, а також естонця Естона Кохвера.

У проекті резолюції міститься заклик звільнити їх і повернути на батьківщину. Також парламентарії, ймовірно, попросять про звільнення української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, яка зараз чекає суду в Росії.

Зазначимо, що 5 вересня президент України Петро Порошенко повідомляв, що депутати Європарламенту проведуть спеціальні дебати про порушення прав людини в Російській Федерації.

«Продовжуємо боротися за наших громадян, які незаконно перебувають в Росії. У відповідь на моє звернення депутати Європарламенту наступного тижня проведуть спеціальні дебати про порушення прав людини в РФ. Підстава для дебатів – грубе порушення прав Олега Сенцова та Олександра Кольченка», – повідомив глава держави.

Нагадаємо, Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі, Кольченка – до 10-ти, Кохвера – до 15-ти, Надія Савченко зараз чекає суду в Росії.

7993 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *