ЄС вирішив на півроку продовжити санкції проти РФ і бойовиків Донбасу

Ukraina_ES_RossiyaКомітет постійних представників країн-членів Євросоюзу ухвалив рішення про продовження антиросійських санкцій.

Про це повідомило дипломатичне джерело.

«Дискусія завершилася. Посли дійшли згоди. Вони рекомендують продовжити санкції проти даних осіб на шість місяців, тобто до 15 березня 2016 року», — зазначено в повідомленні.

Офіційно рішення повинні підписати і оголосити до 15 вересня.

Брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк написав у своєму Twitter, що Комітет постійних представників Євросоюзу (Coreper) прийняв рішення на півроку продовжити санкції проти 150 фізичних осіб та 37 компаній Росії, а також самопроголошених «народних республік».

«Європейський союз сьогодні вирішив продовжити санкції проти 150 чоловік і 37 компаній з Росії, Криму і України до 15 березня. Офіційно рішення буде ухвалене 14 вересня», – повідомив Йозвяк.

Діючі зараз санкції передбачають заморожування активів і заборону на в’їзд до країн ЄС і стосуються 151 людини. Одна людина з цього списку померла. Обмеження поки не зачіпають російського президента Володимира Путіна і більшості чільних членів уряду Росії. Також у списку є 37 компаній. Серед них – 13 захоплених Кремлем під час окупації Криму або таких, що отримали вигоду від цього незаконного акту.

1921 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *