ЄС в найближчи 10 років розширятись не планує

han-1-18-03-15Протягом найближчого десятиліття, як мінімум, розширення Євросоюзу не планується, проте переговори із зацікавленими країнами будуть продовжуватися. Про це повідомив на Третьому Східному форумі в Берліні комісар ЄК з питань розширення і політики добросусідства ЄС Йоханнес Хан.

“Найближчі 10 років не буде прийомів в ЄС”, – запевнив Хан, додавши, що “в силу обставин прийом в ЄС в цей період нереальний”. “Але це не означає, що ми не ведемо переговорів”, – втішив єврокомісар.
За словами Хана, країни-кандидати повинні наблизитися з економічної точки зору, щоб європейські громадяни були готові до цього. Поки ж, за його словами, опитування показують, що немає зараз жодної країни ЄС, де більшість виступало б за розширення. “Ми повинні діяти цілеспрямовано, щоб всі розуміли, що новий член – дуже цінний, а не об’єкт додаткових виплат”, – зазначив він.

Представник Єврокомісії висловив сподівання, що саме Сербія стане “новою главою” в наступному періоді розширення Євросоюзу. “Хотів, щоб відкрилася нова глава, наприклад, з Сербії, щоб в наступному періоді ми могли вітати нових членів”, – сказав Хан.

1054 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *