ЄС готовий надавати допомогу Україні у врегулюванні питань з державного боргу країни

Latvian Prime Minister Valdis Dombrovskis stands in front of a picture of presented euro coins during th opening of the exhibition "Euro-Our Currency" in Riga, Latvia, on September 12, 2013. Latvia replaces its current currency the lat with the euro in January 2012. AFP PHOTO / ILMARS ZNOTINS (Photo credit should read ILMARS ZNOTINS/AFP/Getty Images)У неділю, 30 серпня, Європейська комісія підтримала угоду з реструктуризації зовнішнього державного боргу України з приватними кредиторами. Про це заявив віце-президент Єврокомісії з питань євро і соціального діалогу, екс-прем’єр Латвії Валдіс Домбровскіс.

«Ми вітаємо домовленість щодо реструктуризації державного боргу України з приватними кредиторами. Це важливо для продовження реформ», – написав він у своєму Twitter.

Раніше міністр фінансів України Наталія Яресько зазначила, що Україна не має фінансової можливості, щоб вчасно оплачувати всі свої борги.

27 серпня було оголошено про досягнення домовленості, що передбачає пролонгацію і 20% списання українських боргів перед приватними кредиторами.

Зовнішній борг України складає 126 млрд доларів.

7305 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *