Ярош виходить з «Правого сектора», звільняється від «супутників» і створює новий рух

163Депутат Верховної ради України, екс-глава забороненої в РФ організації «Правий сектор» Дмитро Ярош заявив про створення на Україні альтернативної, менш радикальної організації.

На його думку, на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній. Це і бої на Майдані, і створення Добровольчого українському корпусу для відсічі зовнішнім агресору.

«Зараз настав час зосередитися на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузькофункціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, мета якого – об’єднати всіх патріотів України. Без радикалізму на кордоні з маргінесом, але і без ліберальної демагогії», – повідомив Ярош.

Ярош також вирішив з добровольчого українського корпусу ПС на основі 5-го і 8-го батальйонів і медичного батальйону «Госпітальєри» створити добровольчу українську армію у складі нового руху.

Нагадаємо, 11 листопада Ярош оголосив про рішення скласти з себе повноваження лідера «Правого сектора».

12 листопада член Правого сектора Олена Білозерська повідомила, що 8 листопада відбулася конференція руху, після якої Ярош і написав заяву про відставку. Конференція була організована частиною членів ПС, які виступають за перехід на жорсткий революційний шлях. Ярош не прибув на конференцію і її висновки не підтримав.

5102 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *