Ярош відмовився бути лідером «Правого сектора»

Dmytro_Yarosh_191014Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера «Національно-визвольного руху «Правий сектор». Про це він написав у Facebook.

8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу «Правого сектору». Захід мав на меті – «напрацювати робочі матеріали для підготовки всеукраїнського з’їзду «ПС», стати об’єднуючим фактором для українських патріотів, підготувати революційну концепцію протидії зовнішнім і внутрішнім ворогам».

Деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

«Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в «Правому секторі».

Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером», — заявив Ярош.

«Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу», – резюмував він.

Нагадаємо, в 1994 році Ярош став одним із засновників націоналістичної організації «Тризуб» ім. С.Бандери, керував її регіональним підрозділом. Наприкінці листопада 2013 року на базі організації «Тризуб» виникає «Правий сектор».

3256 Total Views 3 Views Today

Один Коментар

  1. Пінгбек: Друге пришестя Дмитра Яроша - Гомін

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *