Японія виділила Україні 300 млн доларів для валютного резерву

384643961Уряди України та Японії підписали кредитний договір на суму близько 300 млн доларів, які японська сторона надасть на проекти розвитку в нашій країні. Про це повідомляє прес-служба українського Кабміну.

Церемонія зустрічі японської делегації відбулася в Києві в п’ятницю, 4 грудня. У даному заході взяли участь прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і посол Японії Шигекі Сумі. Також на церемонії підписання угоди були присутні міністр фінансів України Наталія Яресько та віце-президент Японського агентства міжнародного співробітництва Кенічі Таміоші.

Згідно з повідомленням, Японія надала гроші на 20 років з шестирічним пільговим періодом, дати виплати кредитних платежів – 20 червня і 20 грудня, процентна ставка – JPY LIBOR + 5 pb.

«Я дякую Японії за підтримку. Ці 300 млн дол. нам дали тому, що Україна виконує програми співробітництва з Міжнародним валютним фондом і Світовим банком, а також іншими міжнародними кредиторами», – сказав Яценюк.

Шигекі Сумі в свою чергу зазначив, що це буде вже друга позика Україні від Японії. Перша, надана раніше, становила 100 млн доларів і обидві вони мають піти на поповнення валютних резервів нашої держави і істотно полегшити виплату зовнішніх боргів.

7157 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *