Янукович каже, що він чистий, на відміну від нинішнього уряду

скачанные файлы

Колишній президент Віктор Янукович, який накивав п”ятами після розстрілу людей на майдані, каже, що бажання нинішнього керівництва в Україні принизити Донбас. Беззаконня і переворот у Києві обурили жителів Донбасу, це стало причиною війни в Україні. Таку заяву Янукович зробив даючи ексклюзивне інтерв’ю російській газеті Аргументи і факти, опублікованій 24 грудня.  Янукович заявив, що нові політики в Україні почали цю війну, тому що вони хотіли зміцнити свою владу і відвести увагу людей від інших проблем.

Янукович і жменька його поплічників втік до Росії в лютому цього року. Він дав кілька прес-конференцій на початку, але після того як був обраний новий президент Петро Порошенко, Янукович почав триматись в тіні.

 Янукович втік зі столиці 21 лютого, в той самий день він підписав мирний договір з опозицією. Відеозапис  в Межигір’ї,  показав, що він пакувавав свої цінні валізи за декілька днів до того. Але російській аудиторії, пан Янукович розказав зовсім іншу історію своєї втечі. Цитую: ” За тією інформацією, яку я отримував і, найголовніше, по спробам замахів я чітко зрозумів: мене вирішили вбити… Мій кортеж був кілька разів обстріляний. Один з охоронців отримав поранення. Саме тому мені необхідно було переїхати.”  Янукович також заперечує будь-які звинувачення в корупції. “Ні я, ні мої сини не були залучені в корупційні схеми” , сказав він у своєму інтерв’ю.

Ще Янукович розказував чому не підписав угоду з ЄС, чому жодного разу так і не вийшов до людей під час майдану, чому одразу не покарав винних у розгоні студентів 30 листопада 2013р., і т. На прикінці інтерв”ю пан Янукович сказав наступне: ” Я впевнений, люди зможуть домовитись і Україна знову стане єдиною. Вірю в мудрість Українського народу.”

4572 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *