Янукович дав інтервью західним ЗМІ

CIHIMWVWIAA0RAkКолишній президент Віктор Янукович дав перше інтерв’ю західній пресі з часу краху свого режиму.

“Сьогодні ввечері в програмі BBC Newsnight: повалений президент Янукович розкаже про Майдан, Крим, Донбасі і часи коли Путін врятував йому життя. А також – правда про його багатий маєток та про страусів в його зоопарку.”, – так анонсував у твітері інтервью журналіст британського телеканалу BBC.

Янукович продовжує заперечувати причетність до вбивства мітингувальників на Майдані взимку минулого року. «У мене немає фактів, щоб хтось віддавав наказ стріляти в мітингувальників. Я був категорично проти », – сказав екс-глава української держави, звинувативши в загибелі людей« радикалів », які, за його словами, почали стріляти в правоохоронців.

У той же час Янукович заявив: “Я не знімаю з себе відповідальності” (за смерті на Майдані).
Також він зізнався, що президент РФ Володимир Путін врятував йому життя, надавши допомогу при втечі з України в Росію.
«Те, що Володимир Путін прийняв рішення щодо доповіді своїх спецслужб – це було його право і його справа, але зі мною він не радився. Я йому, звичайно, вдячний за те, що він дав таку команду, і мої охоронці справилися з задачою вивезти мене і врятувати мені життя », – сказав Янукович.

Крім того, він назвав події в Криму трагедією, заявивши при цьому, що захоплення РФ півострова – факт, і не потрібно воювати за АРК.
Янукович також продовжує заперечувати приналежність йому резиденції «Межигір’я», а у відповідь на питання про тварин, які там знаходилися, він сказав, що просто «підтримував» їх.

Інтерв’ю має вийти в ефір вночі 23 червня 2015року.

2992 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *