Які заходи проводить уряд для забезпечення стабільності банківської системи

videogallery (2)На цьому тижні завершився процес приєднання активів та пасивів банку  Київ до Укргазбанку. Про це на брифінгу, 25 червня, повідомив   заступник Міністра фінансів Артем Шевальов.

«Сьогодні офіційно  вкладники банку Київ отримують повний доступ до своїх депозитів, а не лише в межах гарантованих двохсот тисяч гривень», – зазначив Артем Шевальов. Він переконаний, що проведення такої транзакції демонструє нову якість роботи як банківського сектору в цілому, так і   державної частини банківського сектору України.

«Ми розглядаємо цю транзакцію як унікальну. Ми не можемо говорити про те, що це інструмент який ми готові використовувати, щоб рятувати всі банки. Але це ті кроки, які мають продемонструвати ринку, що ми готові здійснювати дуже серйозні заходи для того, щоб забезпечити захист вкладників і забезпечити стабільність банківської системи», – підкреслив заступник Міністра.

Голова Правління Укргазбанку Кирило Шевченко наголосив на тому, що всі вкладники, як юридичні, так і фізичні особи  отримали доступ до своїх коштів у всіх відділеннях банку.

«Завдяки використання саме цього механізму держава не отримала додаткового навантаження на бюджет у вигляді  виплати гарантованих сум вкладникам банка. І злиття активів двох банків ще більше консолідує державну частину банківського сектору», – зазначив Кирило Шевченко.

 

 

оригінал на сайті УП

5827 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *