Волноваха

im578x383-в9

Кількість жертв трагедії яка сталась 13 січня на КПП під Волновахою зросла до 13 осіб. Сьогодні від поранень помер ще. один чоловік.

Нагадаємо, вчора в 14:15 за київським часом, так звані добровольці з Російської Федерації, борці за мир та справедливість, завдали артилерійського удару з бойової маши́ни БМ-21 «Град» по блокпосту сил АТО і влучили в автобус із мирними жителями. Від отриманих травм 10 чоловік померли на місці, ще троє померли в лікарні. 15 осіб з важкими пораненнями знаходяться у лікарні.

Вчора ввечорі президент Ураїни звернувся до народу,  деякі його репліки: “Сьогоднішня страшна трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками теперішніх часів вирізняються своєю жорстокістю. Від яких холодіє душа…Ці смерті – на совісті об’єднаної деенерівсько-еленерівської банди та тих, хто за нею стоїть, з чиїх рук вона годується; хто її озброює, муштрує та надихає на криваві злочини… Масовий розстріл людей в Парижі та Волновасі – це події з одного й того ж ряду. Цивілізований світ має згуртуватися в боротьбі з тероризмом”

Також, сьогодні, президент Петро Порошенко підписав наказ про три хвилі мобілізації в 2015 році.

Сьогодні зранку, в соцмережах була розпочата акція вшанування памяті загиблих, користувачі викладають свої фотографії з плакатом, на якому є напис ” Я Волноваха”.

 

В неділю 18 січня на Майдані Незалежності у Києві може відбутися марш єдності, через вбивство мирних громадян.

3586 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *