Відтепер у київському метрополітені є безкоштовний швидкісний Wi-Fi

22432Сьогодні, 10 вересня, на трьох центральних станціях Київського метрополітену: «Олімпійська», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», був запущений безкоштовний швидкісний Wi-Fi.

Згодом безпровідним інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції на всіх лініях і всі вагони метрополітену. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації та запуску нового проекту.

«Сьогодні безкоштовний швидкісний Wi-Fi вже запущений на трьох центральних станціях: «Олімпійська», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності». І це тільки початок розвитку Wi-Fi мережі зі 100% покриттям станцій, тунелів та ескалаторів усієї столичної підземки. Безпровідним інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції на всіх лініях метро і всі вагони, – наголосив Віталій Кличко. – Для столичної влади цей проект – ще один крок до забезпечення комфорту та нових можливостей для киян та гостей столиці, ще один етап на шляху впровадження технологічної системи управління Kyiv Smart City», – відзначив мер.

Київський міський голова підкреслив, що для столиці цей проект принесе ще одну дуже важливу річ – підвищення заходів безпеки, адже разом з Wi-Fi  мережею інвестор будує систему відеоспостереження. «Завдяки відеоспостереженню кияни та гості міста почуватимуться захищеними, перебуваючи в метро», – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко також зауважив, що крім проекту з запуску Wi-Fi, з початку року в метрополітені вже було здійснено кілька нововведень, зокрема пасажири отримали можливість безконтактно платити за проїзд банківською карткою.

22435Віталій Кличко протестував, як працює Wi-Fi на станції метро «Олімпійська», і здійснив відеодзвінок брату Володимиру, який зараз у Флориді (США) готується до наступного поєдинку. Володимир привітав киян із запуском інтернету на станціях метро та сказав, що кілька тижнів тому був у Київському метрополітені. «Тепер, коли там є Wi-Fi, буду частіше спускатися у київське метро», – сказав Володимир Кличко.

У грудні 2014 року КМДА підписала інвестиційний договір з компанією «Москіто Мобайл» на будівництво Wi-Fi мережі у київському метро. Головні переваги зв’язку – найвища швидкість передачі даних у поєднанні з великою кількістю одночасних підключень до мережі. Сьогодні Wi-Fi у метро можуть похвалитися менше двох десятків міст в світі, зокрема – Сеул у Південній Кореї, японські міста Токіо, Осака, Кіото, Йокогама, Нагоя, китайські Шанхай та Гонконг, а також Лондон, Париж, Софія, Торонто, Чикаго, Нью-Йорк.

 

оригінал на сайті кмда

15573 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *