Відомий спортсмен очолив поліцію Харкова

ugbcc0xnnm4_01Киянин, восьмиразовий чемпіон з греблі Євген Мельник, призначений начальником патрульної поліції Харкова. Він керуватиме роботою 800 патрульних, які вийдуть на вулиці міста в кінці вересня.

Про це сьогодні, 4 вересня, повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков в ході візиту до Харківського національного університету внутрішніх справ.

«Нашій країні потрібні справжні патріоти й віддані громадяни. Саме такою людиною, безсумнівно, є керівник патрульної поліції Харкова», – сказав Аваков.

Євгену Мельнику 27 років, він киянин, має вищу освіту, восьмиразовий чемпіон з греблі.

Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, а також Національний транспортний університет.

У нову поліцію Євген прийшов на початку літа, зарекомендував себе як один з кращих патрульних і встиг відзначитися у двох резонансних затриманнях.

Нагадаємо, згідно з планом МВС, 26 вересня в Харкові заступлять на службу 800 патрульних. Другий потік (270 чоловік) кандидатів, які пройшли конкурсний відбір, починає навчання 30 вересня. В цілому в харківському патрулі буде працювати близько 1100 поліцейських.

5463 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *