Віце-президент «Кока-Коли» вибачився перед Україною за карту з Кримом

033294aВіце-президент американської компанії «Кока-Кола» Клайд Таггл приніс вибачення Україні через публікації російським представництвом компанії карти, на якій Крим зображений як частина Росії. Компанія стверджує, що півострів включило до складу РФ зовнішнє піар-агентство.
Письмове вибачення посольство України в США оприлюднило на своєму сайті.
«Я можу тільки вибачитися за це, тому що це просто ніколи не повинно було трапитися. Хоча правки в карту були внесені зовнішнім піар-агентством без відома і погодження «Кока-Коли», ми все одно беремо на себе повну відповідальність за результат. Ми негайно видалили цей пост в соцмережі, як тільки дізналися про цю ситуацію », – зазначив Таггл.
Нагадаємо, напередодні вибухнув скандал навколо публікації на сторінці російської «Кока-Коли» в соцмережі «Вконтакте» карти Росії. Спочатку її виклали без Криму, Калінінградській області і Курильських островів. Це помітили користувачі, і «Кока-Кола» вивісила виправлену карту, вже з Кримом у складі Росії. При цьому компанія принесла вибачення. Однак тут вже підключилися українці, і компанія видалила пост зі своєї сторінки.

11373 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *