Василь Паскал вирішив подати у відставку

paskal_650x410_1_650x410Перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліці Василь Паскал вирішити подати у відставку, повідомила його начальник Хатія Деканоїдзе в ефірі ТСН.Тиждень на 1+1.

«Ми довго говорили з ним… У нас спільна справа – перебудовувати систему та структуру, де мають працювати не лише Хатія, наша команда чи поліцейські. Наш успіх буде спільним успіхом, це найголовніше. Він також так вважає: нам (на шляху реформування) потрібні допомога і підтримка суспільства, громадян», – зазначила вона.

«Ми дуже багато розмовляли і пан Паскал, напевно, скаже більше, і він прийняв рішення написати рапорт про звільнення. Я думаю, що його досвід дуже важливий, він скаже більше. Він пропрацював дуже багато. Але гадаю, що рішення правильне», – додала Деканоїдзе.

Нагадаємо, генерала Паскала ряд громадських активістів та політиків звинувачували у співпраці з режимом Януковича. Зокрема, в «Суспільному люстраційному комітеті» наполягали на люстрації Паскала як людини, що займала високі посади в міліції під час правління Януковича і підозрювали в причетності до спроб силового розгону Майдану. У той же час міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відмітав можливість відставки генерала.

«Ні, він не буде звільнений, ви знаєте що-небудь про Паскала? Ви читаєте тільки те, що пишуть. Це той чоловік, який розслідував вбивство Веремія, Вербицького. Це він розкрив всю схему викрадення 400 автоматів з бази резерву. І вісім вбивств, які вчинили тітушки в Маріїнському парку 18 лютого 2014 року – це теж він розкрив. І це він затримав 18 беркутівців ще минулої весни, а ГПУ 15 з них в той же день відпустила, і вони поїхали в Крим», – заявив учора Аваков.

11362 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *