В якому положенні опинились мусульмани у Франції після подій 7 січня

383587385Французи дуже занепокоєні тим, що в теперешніх умовах, серед мусульман які проживають в забутих передмістях Парижа, можуть утворитись більше терористичних угруповань.

Економічні труднощі і расизм змусили молодих мусульман переселитись на окраїни Франції.

Париж, з його величними бульварами і старовинними палацами, демонструється як ідеальне місто, місто з картинки.

Але є і інший Париж,  який підноситься в іншому світі: це передмістя, в якому пусті великі ділянки, цегляні магазини і мечеті, напівзруйновані багатоверхівки, які були покинуті  50 років тому, для заселення величезного припливу іммігрантів з франкомовних країн Північної і Західної Африки.

Франція має близько п’яти мільйонів мусульман, найбільша ісламська популяція Європи. І всі ці люди з низьким рівнем доходів, вони проживають в тих районах, де рівень безробіття серед молоді коливається близько 25%Зрозуміло що і ті хто нападав на редакцію Charlie Hebdo, виросли саме в таких районах.

Парижани дуже перейнялись трагедією яка сталась на цьому тижні, жителі деяких передмість кажуть, що їх райони потребують термінових змін – кращу освіту і більше можливостей для працевлаштування. Саме такі кроки на дадуть молодим мусульманам, стати на хибну дорогу. Молодь не буде вступати до радикальних груп, де лідери просувають свої ідеї шляхом насильства. “Ці терористи, які здійснюють такі напади в ім’я ісламу, як правило, в своєму житті їх переслюдують розчарування і невдачі,” говорить Djemoui Bennaceur, 53-річна француженка алжирського походження, яка проживає в передмісті Ла-Курнев, район з низьким рівнем доходу розташований всього в п’яти милях від багатого центру Парижа.

5410 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *