В Україну їде заступник Генсека ООН з перевіркою

92407AD2-8B12-4608-9F28-A5B1B32D226B_cx0_cy10_cw0_mw1024_s_n_r1Сьогодні, другого листопада, планується офіційний візит в Україну делегації ООН на чолі із заступником Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй з гуманітарних питань Стівеном О’Брайєном.

«Насамперед, Стівен О’Брайєн зустрінеться з українським урядом і представниками дипломатичного корпусу», – повідомляється на офіційному сайті ООН.

Також в програмі візиту заступника генсеку ООН – поїздка на схід України та зустрічі з внутрішньо переміщеними особами.

«Координатор надзвичайної допомоги Україні збирається відправитися в зону бойового конфлікту, щоб перевірити режим припинення вогню і поспілкуватися з вимушеними переселенцями», – доповнюється в заяві ООН на сайті.

Зазначимо, що Організація Об’єднаних Націй відновила проведення гуманітарних операцій на непідконтрольних уряду територіях в Луганській області, через три місяці після її припинення.Візит триватиме до 4 листопада.Нагадаємо, 13 жовтня міністр закордонних справ України Павло Клімкін і Генсек ООН Пан Гі Мун обговорили на зустрічі перспективу створення нових механізмів залучення ООН до врегулювання ситуації на сході України.

1942 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *