В Україні ліквідують службу зайнятості

maxresdefaultКабінет міністрів України вирішив розпустити і реорганізувати Держслужбу зайнятості, прогресивний закон вже напрацьований.

Про це повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Нинішню держслужбу зайнятості ми розпустимо і переформатуємо. Частину коштів на соцстрахування ми готові віддати на аутсорсинг. Ми будемо змінювати концептуально підходи до роботи на ринку праці. Це не будуть державні служби та державні чиновники, це буде мобільна сучасна сервісна служба, яка буде надавати людям послугу, в першу чергу, з працевлаштування. Сьогодні служба зайнятості працює як каса — до неї прийшла людина, заплатили йому допомогу по безробіттю, активним пошуком роботи на сьогоднішній день вона не займається. Такої служби більше існувати не може. Ми, фактично, нинішню службу зайнятості, розпустимо і повністю реорганізуємо», – зазначив міністр.

За словами міністра вже напрацьований спеціальний «реформаторський», «прогресивний» закон.

«Там будуть просто новаторські речі — частину коштів соціального страхування ми готові віддати на аутсорсинг. Тобто, залучати приватні кампанії з працевлаштування, рекрутингові агенства, давати їм кошти, щоби вони працювали з окремими категоріями громадян. Ми порушимо монполію держави на роботу на ринку праці в Україні. Якщо людина не знайде собі робочого місця, ми будемо пропонувати послуги перенавчання», — сказав Розенко.

7382 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *