В Криму хочуть заборонити Меджліс

medzhlisЯк повідомляє агенство ТАСС Меджліс кримськотатарського народу незабаром стане забороненою на території РФ організацією.

“Демократична” влада Криму хоче заборонити діяльність представницького органу кримських татар.

Самопроголошена влада Криму заявляє, що Меджліс займається «антинародною та руйнівною діяльністю».

«Про те, що сепаратисти намагаються порушувати право і плямують добре ім’я Меджлісу, казав віце-голова Меджлісу кримських татар Наріман Джелял даючи інтервью Польському радіо. На його переконання, самопроголошена влада Криму переслідує кримських татар. Вже минулого року, одразу після російської анексії півострова, контрольована сепаратистами прокуратура вела розслідування проти Меджлісу у зв’язку з «екстремістською діяльністю» кримських татар. На підставі цих звинувачень заборонено в’їзд на територію РФ (в тому числі – окупованого Росією Криму) двом лідерам Меджлісу – Мустафі Джемілєву та Рафатові Чубаровому» – кореспондент Польського радіо Мацєй Ястржембський.

Меджліс є єдиним найвищим повноважним представницько-виконавчим органом кримськотатарського народу, сформованим на виборчій основі.

Основна мета діяльності Меджлісу – ліквідація наслідків депортації, здійсненого радянською державою відносно кримських татар, відновлення національних і політичних прав кримськотатарського народу і реалізація його права на вільне національно-державне самовизначення на своїй національній території.

8734 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *