В Криму розбився приватний літак

bcd08f032e607cc1c2c15cb0a4305b75 (1)Сьогодні ввечері в Криму зазнав аварії приватний літак. За попередньою інформацією загинули чотири людини, у тому числі православний священик.

Інцидент стався недалеко від селища Коктебель. За попередніми даними, під час аварії загинули чотири людини. Піднявшись у повітря, судно втратило висоту і зіткнулося з землею.

У той же час, відомо, що політ був несанкціонованим, тому з’ясувати призначення та імена пасажирів поки не вдалося.

«Повідомлення про катастрофу літака надійшло в екстрені служби приблизно о 18.10. Зараз на місці аварії почалися рятувальні роботи. Відомо, що літак сильно деформований. На борту могли перебувати від двох до чотирьох осіб, у тому числі православний священик », – повідомив керівник прес-служби МНС по Криму Володимир Іванов.

Експерти вважають, що найбільш вірогідна причина катастрофи літака в Криму – помилка пілота.
– Пілот літака, що розбився – людина з досвідом. НП сталася, коли літак заходив на посадку – на четвертий розворот, – розповів нам пілот іншого легкомоторного літака, який виконує польоти в цьому районі. – Судячи з усього, літак не витримав високій швидкості, пішов у штопор. Швидше за все, все сталося через помилку пілота, – сказав експерт.
Зараз місце авіакатастрофи оточили силовики і співробітники рятувальної служби, у тому числі фахівці МНС Росії. Місцевих жителів до літака, що впав не підпускають.
З’ясувати, куди прямував Cessna, поки неможливо, оскільки рейс був не санкціонований.
Прокурор Криму також прокоментувала цю подію. «За наявною у нас попередньою інформацією дозволів на політ отримано не було. Зараз ці дані офіційно перевіряються. Зазвичай такі літаки літають в районі Коктебеля для показу красот туристам, – сказала ТАСС Поклонська. – Це був невеликий чотиримісний літак, який не призначений для польотів на далекі відстані. Впав літак недалеко від гори Клементьєва. Загинули чотири людини ».

21624 Total Views 36 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *