В Анкарі пролунали вибухи

CUqeT3TXIAQxFKTВ Туреччині поліція піднята по тривозі, через те, що у різних районах міста Анкара прогриміло декілька вибухів. Про це повідомляє інформаційне агентство DHA.

Патрульні вже знаходяться на місці вибухів, працюють експерти-криміналісти. Спеціальсти намагаються встановити характер вибухів та уточнюють подробиці події.

За даними турецьких ЗМІ, в результаті вибухів кілька людей отримали поранення. Місцева поліція попереджає населення про те, що є ймовірність нових вибухів.

При цьому міська влада каже, що вибухи прогриміли в різних частинах міста на промислових об’єктах, включаючи, по деяких даними, сховище палива (нафти і газу). У повідомленні говориться, що поки поліцейські не знайшли доказів того, що вибухи велися скоординовано. Судячи з усього, офіційні особи намагаються заявити, що мова не йде про терористичні акти.

Губернатор Анкари в своєму повідомленні каже, що відкриті спеціальні гарячі лінії, на які жителі міста можуть повідомити подробиці, їм відомі про інциденти на промислових об’єктах у Туреччині.

Поки про характер вибухів в Анкарі надходить суперечлива інформація.

Тим часом, з Криму повідомили про те, що глава Республіки Крим Сергій Аксьонов розпорядився припинити поромне сполучення з Туреччиною і перервати всі ділові контакти з цією державою у зв’язку з ударом по російському літаку, нанесеним турецькими винищувачами-перехоплювачами напередодні.

12940 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *