Уряд Греції погодив з кредиторами програму реформ

AP630727949247-pic4_zoom-1000x1000-24032Після багатоденних переговорів уряду Греції вдалося дійти згоди з кредиторами по програмі реформ, що відкриває шлях для виплати Афінам траншу в € 2 млрд, які підуть на термінові потреби уряду і перекладу € 10 млрд на рекапіталізацію національних банків.

Про це повідомив голова Єврогрупи Йерун Дейсселблум.

Як сказав Дейсселблум, гроші будуть перераховані після того, як парламент Греції затвердить пакет узгоджених реформ.

Очікується, що у вівторок до парламенту буде внесений і в четвер увечері поставлений на голосування законопроект з рядом заходів, включаючи захист від розпродажу з аукціонів єдиного житла боржників, ціни на ліки-дженерики, питання виплати прострочених кредитів в 100 внесків, транспортний податок і ПДВ на ряд товарів і послуг замість податку на приватну освіту.

Якщо у четвер, 19 листопада, парламент схвалить всі необхідні реформи, на яких наполягали кредитори, то вже в п’ятницю Єврогрупа може виділити країні зазначені кошти.

«Ми очікуємо закінчення процесу незабаром після того, як грецький парламент схвалить необхідні законодавчі норми в четвер», – розповів єврокомісар з економіки та фінансів П’єр Московісі на прес-конференції в Брюсселі.

Серед кредиторів – Європейський центральний банк, Міжнародний валютний фонд, уряди країн єврозони і Європейський фонд фінансової стабільності.

10186 Total Views 48 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *