Українці втратили пільги на перебування в Росії

104231Російська Федерація скасувала громадянам України пільговий режим перебування в країні.

Пільговий режим для громадян України скасовано відсьогодні, 1 листопада. Нині українці зможуть перебувати на території Росії без дозвільних документів, зокрема, патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання, лише 90 днів протягом 180 днів.

Преференції збереглися для біженців зі сходу України

За даними Федеральної міграційної служби Росії, на цей час в Росії знаходяться 2,6 мільйона громадян України, з них більше 1 мільйона чоловік зі з південно-східних регіонів.

При цьому багато хто з них вже отримав документи, які дозволяють їм тимчасово проживати в РФ. Якщо іноземець з безвізової країни за 90 днів не легалізувався в Росії, то ФМС дає йому ще 30 діб, щоб покинути країну. Якщо ж людина не залишить Росію у встановлений термін, то в’їзд йому буде закритий на строк від 3 до 10 років. В’їзд до Росії порушникам міграційного законодавства закривається автоматично.

Зазначимо, на думку колишнього речника грузинського посольства в Україні Бачо Корчілави, останні події в Росії стосовно українців свідчать про те, що Кремль тестує суспільні настрої всередині країни. Він припускає: якщо влада РФ таким чином матиме підтримку серед громадян, то Росія вдасться до масової депортації українців.

5941 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *