Україні треба перебудовуватися і обривати всі нитки з Росією, – Джемілєв

73951Україна повинна припинити співпрацювати з Росією. Тільки після цього держава зможе «вийти на лад».

Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Ми зможемо обійтися і без російських поставок, – розповідає Джемілєв. – Так, це буде трохи дорожче у фінансовому плані, але тоді ми будемо повністю вільні від окупанта. Цього буде не просто добитися. Найбільше «проти» виступатимуть ті політики й олігархи , які мають бізнес, пов’язаний з РФ».

«З приводу електрики чіткого рішення немає. Переговори з приводу відновлення поставок електроенергії можливі після звільнення наших політичних в’язнів», – зазначив Джемілєв.

Він також зазначив, що кримські татари будуть висувати свої умови для підписання нової угоди з 1 січня 2016 року, до тих пір, швидше за все, електроенергія подаватиметься в окупований Крим частково.

За даними «Крименерго», постачання електроенергії з мережі України здійснювалися в обсязі 1210 мегават. Середнє споживання електроенергії Кримом – до 1100 мегават. Зараз надходження від Національної енергетичної компанії «Укренерго» становить 0 мегават (всі чотири енерголінії відключені).

Нагадаємо, увечері 21 листопада у всіх населених пунктах Криму пропала електрика. Причиною став підрив в Чаплинці електроопор, за якими на півострів йшла електроенергія.

Відзначимо, група депутатів від Радикальної партії закликає до продовження енергетичної блокади Криму, крім цього нардепи вимагають припинення поставок води і обмежити постачання газу до Криму.

5665 Total Views 30 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *