Україна підписала низку документів про співпрацю з НАТО

1027338457Сьогодні, за участю Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Президент подякував Генеральному секретарю і країнам – членам НАТО за величезну допомогу, яку вони надають Україні в ці складні часи. «Ми високо цінуємо Вашу готовність поглиблювати практичну взаємодію з Україною», – наголосив Глава держави.

За словами Президента, для України статус взаємовідносин з НАТО сьогодні визначається як особливе партнерство, яке є невід’ємною частиною курсу на європейську інтеграцію.

По закінченню РНБО було підписано низку документів.

e88549d831a02bc7d32b406d8b7fab04_1442921565Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та Секретар РНБО Олександр Турчинов поставили підписи під Дорожньою картою Партнерства у сфері стратегічних комунікацій.

Перший заступник Секретаря РНБО, голова Міжвідомчої комісії з політики воєнно-технічного співробітництва і експортного контролю Олег Гладковський та представник НАТО з оборонних інвестицій Ернест Герольд підписали Спільну декларацію про посилення оборонно-технічного співробітництва Альянсу та України.

Підписані документи створюють якісно нові параметри, механізми взаємодії України з Північноатлантичним Альянсом. Буде підвищено статус Представництва НАТО в Україні. Дорожня карта співробітництва в сфері стратегічних комунікацій містить ефективні і погоджені дії в протистоянні тій інформаційній агресії, яку Російська Федерація здійснює не лише проти України, але й проти країн НАТО, зазначив Президент.

fca38764da7a73633560fcd6969d81ad_1442920743_largeСпільна декларація про посилення оборонно-технічної співпраці також передбачає конкретні кроки, підкреслив Президент та наголосив, що Україна зараз потребує не летальної зброї, а можливостей для ефективної оборони своєї території.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін та Єнс Столтенберг також підписали Угоду про статус Представництва НАТО в Україні.

 

 

 

оригінал на сайті пу

5189 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *