Україна перемогла Люксембург

2015-06-12___38

Збірна України здобула перемогу над збірною Люксембургу з рахунком 3:0 у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року, який відбувся на «Арені Львів» у Львові.

Це був останній матч в цьому футбольному сезоні перед канікулами для українців.

Перший тайм завершився з нічийним рахунком після доволі посередньої гри наших футболістів.

По перерві, на 49 хвилині, курйозним голом Артема Кравця, збірна Україна відкрила рахунок. Після подачі Морозюка Артем намагався зупинити грудьми м’яч, але той відскочив від Кравця в правий кут воріт Люксембургу.

На 57 хвилині Денис Гармаш збільшив перевагу українців.

Денис віддав передачу на Морозюка, той перевів на Шевчука, удар якого заблокував захисник, проте Шевчук вдало головою накинув м’яч в центр штрафного на Гармаша, який точно в кут пробив головою. 2: 0.

На 87 -й хвилині Євген Коноплянка, скориставшись помилкою захисника, поставив вирішальну крапку у матчі результативно пробивши у ближній кут.

З результатом 3:0 наша збірна набирає 12 очок у групі С і поки що зрівнюється із цим показником з іспанцями.