Україна отримала нову главу Національної поліції

8d544931e300f34fbdad433f52421ed0Главою Національної поліції України призначена радниця першого заступника глави Міністерства внутрішніх справ, екс-міністр освіти Грузії Хатія Деканоїдзе.

Відповідне рішення підтримали члени Кабінету міністрів на позачерговому засіданні ввечері в середу, 4 листопада.

Кандидатуру Деконаїдзе запропонував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Недавно ще мій радник і одна з кращих у нашій команді реформ – Хатія Деканоїдзе, від сьогодні – новий глава Національної поліції України! Тільки що Кабмін затвердив мою пропозицію. Я цьому дуже радий!», – написав Аваков на своїй сторінці у Facebook.

Декоїнадзе вважає своє призначення главою Національної поліції величезною честю.

«Це величезна для мене честь. Це моя велика Батьківщина, я дуже багато подорожувала Україною і зустріла чесних поліцейських. Я буду намагатися. Усі поліцейські стануть частиною нашої команди», – заявила вона.

Нагадаємо, минулого тижня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду анонсував призначення голови Національної поліції сьогодні, 4 листопада.

Закон про Національну поліцію набуде чинності вже в цю суботу, 7 листопада.

З цього часу формально міліція в Україні припиняє своє існування і стає поліцією, хоча по суті перехідний етап повинен зайняти ще близько півроку.

За цей час всі співробітники міліції повинні будуть пройти переатестацію для роботи в новій поліції. Як повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, процес переатестації почнеться з Києва та Київської області. Для цього створена Центральна комісія МВС на чолі з міністром Аваковим і з’являться обласні комісії. На час атестації затверджується тимчасова штатна структура Національної поліції, яка буде існувати до остаточного і повного комплектування всіх підрозділів поліції.

3988 Total Views 3 Views Today

Один Коментар

  1. Пінгбек: Кабмін затвердив положення про Національну поліцію - Гомін

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *