Україна оголосила про початок списання боргів

c443ed56285bf41bdf1d25abea2eb63eУряд України оголосив про початок процедури реструктуризації держборгу і його часткового списання, в рамках якої доручено з 23 вересня тимчасово призупинити здійснення платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу, йдеться в розпорядженні Кабміну на офіційному сайті.

«Міністерству фінансів і Міністерству інфраструктури тимчасово призупинити здійснення платежів за борговими зобов’язаннями згідно з переліком згідно з додатком на строк, встановлений статтею 1 закону України «Про особливості здійснення операцій з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом», – зазначено в розпорядженні.

Варто відзначити, що закон передбачає можливість припинення платежів по кожному борговому зобов’язанню на термін «до вчинення такого правочину (правочинів) і зміни умов відповідного запозичення стосовно кредиторів».

Нагадаємо, раніше міжнародні кредитори списали Україні 20% держборгу — з 19,3 млрд дол. до 15,5 млрд дол. Домовленість досягнута не з усіма кредиторами, а тільки зі спеціальним комітетом, які контролюють близько $ 9 млрд.

4942 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *