Україна чекає від МВФ траншу на $ 7 млрд – Порошенко

1443521051_poroshenko10_0Президент України Петро Порошенко очікує, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) надасть країні в 2016 році $ 7 млрд. Про це глава української держави заявив в інтерв’ю телеканалу CNN в четвер ввечері, 21 січня, повідомила у своєму Twitter Адміністрація президента.

«Україна очікує $ 7 млрд від МВФ», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, глава держави підкреслив, що на економічному форумі в Давосі багато країн висловили підтримку Україні.

Як повідомлялося, в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум, Президент Петро Порошенко і глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард обговорили виділення Україні третього траншу МВФ.

Нагадаємо, наприкінці грудня Верховна Рада прийняла податкові зміни, від яких, як казали українські чиновники, залежить виділення третього траншу. Однак у середині січня представник Фонду Джеррі Райс заявив, що існують якісь «невирішені проблеми» для отримання Україною грошей. Зустріч Порошенко в Давосі повинна була розблокувати третій транш.

Перший транш МВФ склав $ 5 млрд і був отриманий в середині березня. Другий транш у розмірі $ 1,7 млрд надійшов на початку серпня.

Зазначимо, міністр фінансів Наталія Яресько повідомила, що отримання Україною третього траншу за програмою кредитування Міжнародного валютного фонду зміцнить гривню.

7477 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *