Угоду про асоціацію з Україною ратифікували всі країни ЄС – Порошенко

224019_defaultБельгія стала останньою країною – членом Європейського Союзу, яка остаточно ратифікувала Угоду про асоціацію Євросоюзу з Україною і тепер дану Угоду ратифіковано всіма країнами ЄС.

Про це сьогодні, 20 листопада, повідомив Президент України Петро Порошенко.

«Брюссельський парламент ратифікував Угоду про асоціацію з Україною. Тепер асоціацію з нами ратифікували всі держави. Слава Україні!», – написав П.Порошенко у своєму акаунті в Твіттер в п’ятницю ввечері.

Нагадаємо, раніше єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Хан заявив, що Україна повинна усвідомити, що виконання Угоди про асоціацію з Європейським союзом буде серйозним викликом для країни, заявив Йоганнес Хан.

За словами єврокомісара, Рада асоціації є свого роду «переобліком» у двосторонніх відносинах.

«Ми повинні разом зібратися і оцінити, обговорити, чого ми досягли, де ми знаходимося зараз, якими є завдання на наступний рік – зокрема, щодо глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Нарешті, у країн-членів є можливість сидіти з нами за одним столом і чути обидві сторони», – підкреслив він.

Угода про асоціацію для повного набуття чинності мають ратифікувати всі країни-члени ЄС–28.

До остаточної ратифікації УА з Україною Бельгією, в жовтні 2015 року її  ратифікував парламент Кіпру, а в листопаді – парламент Греції.

Разом з тим в Нідерландах 6 квітня 2016, повідомляє Комісія з референдуму пройде консультативний референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

20636 Total Views 45 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *