У продажу з’явиться годинник Джеймса Бонда

James-Bond-007-Spectre-Omega-Seamaster-300-Master-Co-Axial-Striped-NATO-6Швейцарська годинникова компанія Omega випустила лімітовану серію моделі Seamaster 300 Spectre тиражем 7007 примірників з нагоди виходу 24-го фільму бондіани «Спектр». Годинник буде продаватися у фірмових бутиках починаючи з вересня.

«Найбільше мене вразило те, що ці годинники були створені з нуля», – прокоментував процес складання виконавець головної ролі Деніел Крейг.

Агент 007 не змінює моделі Omega Seamaster вже двадцять років – вперше вона з’явилася на зап’ясті Пірса Броснана у фільмі «Золоте Око» (1995). Перше партнерство кінофраншизи і Omega при виході чергової картини відзначалося тільки пам’ятними моделями, недоступними широкому колу колекціонерів.

Seamaster 300 Spectre з інноваційним коаксіальним механізмом калібру 8 400 OMEGA Master Co-Axial підходять любителям підводного плавання: вони оснащені обертовим чорним керамічним дайверским безелем. 12-годинна шкала з LiquidMetal призначена для індикації часу в різних часових поясах.

Модель має ремінець-стропу НАТО з п’ятьма сірими і чорними смугами. На металевій деталі пряжки вигравіруваний логотип бондіани – 007 і пістолет. На задній кришці проставлені серійні номери кожного з 7007 екземплярів моделі.

5525 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *