У Мінську завершилося засідання контактної групи

7856317 листопада в Мінську завершився черговий раунд переговорів з врегулювання конфлікту на сході України. Зустріч тривала кілька годин. Про це повідомила прес -секретар представника України на переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначила Оліфер, Україна вимагає повного припинення вогню на Донбасі, допуску міжнародних організацій та їхніх експертів, зокрема організації «Лікарі без кордонів», на території окремих районів Донбасу.

«Систематичні обстріли позицій Збройних сил України з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей не дають ефективно працювати підгрупах з економічних, гуманітарних та політичних питань», – написала Оліфер.

Крім того, Оліфер наголосила на необхідності активізації процесу обміну полоненими.

«Звертаємо увагу на необхідність активізації процесу обміну незаконно утримуваними особами, у даний час у вирішенні цього питання прогресу немає», – повідомила прес-секретар.

Зазначається, що за результатами засідання Тристороння контактна група ухвалила відповідне звернення, воно буде опубліковане згодом.

6178 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *