У Київраді обрали нового секретаря

DSC4770-1Заступником міського голови – секретарем Київської міської ради VIII скликання обраний Володимир Прокопів. За ухвалення відповідного рішення проголосували 80 депутатів, повідомили в прес-службі Київради.

Кандидатуру Прокопіва висунув мер Віталій Кличко. У попередньому скликанні Київради Прокопів обіймав посаду голови земельної комісії.

Як зазначив новообраний секретар Київради, його головне завдання на посаді – забезпечити ефективну роботу депутатського корпусу та секретаріату.

«Я переконаний, що найголовніше в роботі колегіального органу – дотримання регламенту. Якщо працювати згідно з визначеною регламентом процедурою, не буде жодних проблем, не буде конфліктів і не буде «протягування» ніяких рішень. Як секретар Київради я маю і буду слідкувати за тим, аби були створені максимально сприятливі та комфортні умови для роботи абсолютно всіх депутатів, як на засіданнях так і у комісіях», – сказав Прокопів.

Також секретар Київради зазначив, що велика увага буде приділена підвищенню рівня дисципліни депутатського корпусу. «Я сподіваюсь на те, що депутати мене почують і зроблять все задля того, аби в ЗМІ більше не було приводів писати про прогульників в Київраді», – додав він.

Прокопів також закликав столичних депутатів не перетворювати сесійну залу на політичний піар-майданчик.

Прокопів вперше був обраний до Київської міської ради в травні 2015 року, де очолював постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування. 25 жовтня 2015 в результаті місцевих виборів знову став депутатом Київської міської ради VIII скликання від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Також він очолює громадську організацію «Федерація роботодавців у земельній сфері».

2575 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *