У Києві з 1 грудня підвищуються ціни на хліб

24751-0З вівторка, 1 грудня, подорожчають основні сорти хліба. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Київхліб».

«На жаль, з часу останнього підняття цін 18 лютого 2015 року, відбулось загострення економічної ситуації в країні, спостерігалися стрімкі інфляційні процеси, зростала вартість всіх складових продукції. В результаті чого ПАТ «Київхліб» опинилось в критичній ситуації, коли витрати на виробництво вже не можна перекривати за рахунок внутрішніх резервів», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, останнім часом спостерігалася тенденція до зростання вартості борошна, питома вага якого в структурі собівартості займає до 40%, а також інших складових, а саме газу, електроенергії, іншої сировини (цукор, олія, дріжджі, сіль), на законодавчому рівні збільшився розмір мінімальної заробітної плати.

Так , хліб Український столичний подовий (0,95 кг) дорожчає з 6,90 грн до 7,92 грн, тобто на 1,02 грн (14,8%).

вапвпр

Ціна на хліб Пшеничний традиційний подовий підвищується з 5,64 грн до 6,24 грн або на 60 копійок (10,6%). Батон нарізний київської коштуватиме 5,64 грн замість 5,34 грн (подорожчання становить 30 копійок або 5,6%).

При цьому, як відзначають в «Київхлібі» , ціни на хліб Український домашній, Пшеничний київський і на звичайні батони, які продаються в мережі фірмової торгівлі за умовами інвестдоговорів, залишаються незмінними.

14449 Total Views 27 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *