У Києві лінією швидкісного трамваю курсуватиме трамвай львівського виробництва

Вчора до столиці України прибув новий трамвай «Електрон», а сьогодні він вже пройшов тестові випробування та курсуватиме на Борщагівській лінії швидкісного трамваю. Таку заяву зробив мер Києва Віталій Кличко після огляду в депо ім. Т. Шевченка нового трамваю «Електрон» львівського виробництва.

«Наше завдання – щоб Київ мав сучасну транспортну інфраструктуру. Ми дуже раді, що до Києва прибув трамвай зі Львова – сучасний, комфортний, з низькою підлогою, з кондиціонерами. Більше 250 пасажирів може одночасно перевозити. Після тестових випробувань ми запустимо цей трамвай на лінію швидкісного трамваю», – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що це перший трамвай, який отримала столиця. А загалом Київ придбав 7 львівських трамваїв, які незабаром їздитимуть по столичних вулицях. «Наша задача – щоб таких трамваїв у Києві було більше, щоб кожен киянин і гість міста пересувався по столиці максимально швидко і комфортно. Для цього ми модернізуємо транспортну структуру і купуємо одні з найкращих трамваїв», – наголосив Віталій Кличко.

Мер розповів, що столична влада надіслала виробникам трамваїв у різних країнах листи з пропозицією співпраці з Києвом. Свою готовність співпрацювати з українською столицею висловили польська Pesa, трамвай якої вже теж надійшов до Києва для випробувань, львівський «Електрон» та деякі інші компанії. Як зазначив мер, Київ обирає найкращі трамваї.

оригінал на сайті кмда

15930 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *