У Кремлі сподіваються на відновлення авіасполучення з Україною

20168Переговори між Україною і Росією про відновлення авіаційного сполучення можливі тільки за умови припинення російськими компаніями польотів у Крим і сплати всіх штрафних санкцій за такі незаконні польоти.

У Міністерстві інфраструктури України підтвердили, що 29 жовтня Державна авіаційна служба України отримала лист від Росавіації з викладенням неприйнятної для України позиції. А саме, в Росавіації як і раніше вимагають від України скасувати раніше прийняті рішення про введення з 25 жовтня 2015 заборони на пряме повітряне сполучення для російських і українських авіакомпаній.

В свою чергу, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков вважає абсурдним припинення авіасполучення між Росією і Україною.

«Ми неодноразово підкреслювали, що припинення авіасполучення між Росією і Україною — це повний абсурд, який, насправді, суперечить інтересам і авіаперевізників, і, головне, росіян і українців. І звичайно, ми сподіваємося все-таки, що здоровий глузд візьме гору», — сказав він.

Нагадаємо, що авіасполучення між Україною і РФ було припинено з 00:00 25 жовтня зважаючи на санкції, що вводяться проти авіакомпаній.

11209 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *