У Франції заборонили солярії

awc-solarium1На днях, французький сенат прийняв рішення про заборону кабінок для штучної засмаги (солярії) з 2017 року, через небезпеку, яку вони представляють для здоров’я.

Примітно, що заборона на солярії була винесена сенаторами всупереч думці уряду. Таке рішення сенатори ухвалили в рамках вивчення нового законопроекту, що реформує систему охорони здоров’я.

«Небезпека цих соляріїв в тому, що з ними пов’язана поява раку шкіри. Зв’язок був встановлений ​​Міжнародним агентством з вивчення раку », – заявив сенатор-центрист Жан-Франсуа Лонжами, підкресливши, що« за десять років випадки діагностування раку шкіри збільшилися в два рази ».

Незважаючи на дослідження фахівців і сенаторську заборону, нові заходи в законопроекті навряд отримають підтвердження в нижній палаті парламенту – Національних зборах.

«Шкідливий вплив ультрафіолету було доведено, і збільшення числа випадків захворювання меланомою має підштовхнути нас до дій. Але чи повинні ми виносити заборони? », – Заявила міністр охорони здоров’я Франції Марісоль Турен.

Вона нагадала, що регламентація для кабін-соляріїв існує з 1997 року; в 2013 році вона була посилена. «Новий законопроект йде ще далі: він забороняє членські картки з безлімітними пропозиціями; установку соляріїв у себе вдома; продаж кабін приватникам; зобов’язує проходити спеціальне навчання (власників салонів) », – підкреслила Марісоль Турен.

Крім того, французький міністр зазначила, що разом зі своїми європейськими колегами вона звернулася до Європейської комісії, де була створена спеціальна робоча група,для вивчення цього питання.

1123 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *