Телеканалу «112 Україна» відмовили у ліцензії

maxresdefaultУ четвер, 11 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в переоформленні ліцензії 5 телерадіоорганізаціям, що працюють під брендом «112 Україна»: ТОВ «ТВ-Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ».

На підставі скарг регіональних мовників, а також у зв’язку з невиконанням умов ліцензії телеканалом «112 Україна», регулятор відмовив каналу у переоформленні ліцензії.

«Нам відмовили в переоформленні концепції, нам заборонили мовити новини. Ми зобов’язані повернутися до колишньої програми», – прокоментував ситуацію юрист телеканалу Василь Сметана, пояснивши, що колишня концепція мовлення телеканалу передбачала лише розважальні програми.

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, канали групи «112 Україна» ведуть мовлення в якості загальнонаціональних, перебуваючи при цьому в правовому полі регіональних каналів, що не відповідає прийнятим ними на конкурсі умовам.

Раніше Нацрада з ТБ винесла телеканалу «112 Україна» 5 попереджень за порушення програмної концепції та формату. Це означає, що «112 Україна» винесли попередження за те, що він показує новини, а не розважальні програми, як це передбачено чинною програмною концепцією, яку сама ж Нацрада відмовляється каналу змінювати.

Генеральний директор телеканалу Андрій Подщипков стверджує, що регулятор чинить на керівництво каналу тиск і буде оскаржувати його рішення.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про усунення порушень умов ліцензії на наступному засіданні 18 червня.

Варто зазначити, що Нацрада прийняла рішення про продовження ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер» на 7 років. По ній «Інтер» отримав право здійснювати мовлення на своїй мережі 24 години на добу.

2251 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *