Суд переніс засідання про запобіжний захід для Мосійчука

0bcf627f8950ee71db5c0502dfdae70c15 листопада, о 19 годині 12 хвилин збіг час двомісячного тримання під вартою Ігоря Мосійчука.

Печерський суд відхилив усі клопотання захисту Ігоря Мосійчука про відвід суддів.

«В Печерському суді відхилені усі клопотання про відвід суддів: Карабаня, Матійчук, Литвинової і Цокол. Зараз суддя Цокол буде розглядати по суті клопотання про міру запобіжного заходу Ігорю Мосійчуку. Сам Ігор Володимирович зараз госпіталізований в інститут ім. Шалімова, де його готують до операції», – йдеться у повідомленні прес-служби Мосійчука.

Суддя Цоколь оголосила в судовому засіданні перерву до 12:00, 17 листопада. До того часу стане відомий діагноз і термін необхідного лікування Ігоря Мосійчука, і відповідно коли він зможе взяти участь у засіданні.

Наразі нардеп, якого раніше було транспортовано з «Лікарні швидкої допомоги», де він утримувався під вартою, госпіталізований в Інституті хірургії та трансплантології ім. Олександра Шалімова через загострення виразки і нервовий зрив, повідомив адвокат народного депутата Андрій Мамалига.

Нагадаємо, народний депутат від Радикальної Партії Ігор Мосійчук був заарештований за політичною підставою через підозру у корупції.

922 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *