Стурбовані глядачки передачі “Ревізор” запрошують Фреймут на перевірку пологових будинків по всій Україні

385088655

Після випуску Нового Інспектори Фреймут, присвяченого українським пологовим будинкам, глядачки прислали команді проекту величезну кількість скарг і запрошень перевірити медичні установи в різних містах України.

Тема виявилася неймовірно актуальною і викликала великий резонанс в соціальних мережах. Сторінки в соцмережах та офіційний сайт Інспектора буквально вибухнули листами схвильованих глядачок, які поспішали поділитися своїми історіями, пов’язаними з пологовими будинками, і запросити Ольгу Фреймут зі знімальною групою до свого міста.

Так, географія заявок на проведення інспекцій охоплює сотню українських міст – від мільйонників до маленьких районних центрів, а кількість досягає тисячі.

Глядачки не тільки запрошували Інспектори в своє місто, але й висловлювали свою підтримку проекту і надію на те, що Ольга Фреймут допоможе змінити ситуацію в пологових будинках на краще. Загальна аудиторія програми про пологових будинках склала більше 3 500 000 телеглядачів, а частка аудиторії 18-54 (ВСЯ Україна) – 14,0%.

Влада також відреагувала на резонансну програму, і на наступний день в проблемних пологових будинках почалися перевірки. Трагічна історія героїні програми Олени, яка втратила дитину у Київському пологовому будинку №4, також не залишилася непоміченою. На скарги команди Інспектори прокуратура відреагувала і викликала потерпілу на допит, а також відправила перевірку в пологовий будинок №4. Інспектор буде і надалі стежити за розслідуванням цієї резонансної справи, і допомагати Олені відновити справедливість.

8176 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *