Stratfor: Найімовірніша причина катастрофи літака A321 – бомба на борту

754464417630054_729x547Найбільш імовірною причиною, чому стався крах А321 над Сінаєм, є наявність вибухового пристрою на борту.

Бомбу міг пронести в лайнер один з пасажирів, або вона була захована в багажному відсіку.

Про це приватна американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor повідомила в доповіді, опублікованій 2 листопада.

На думку дослідників, більша частина авіакатастроф, при яких відбувається фізичне руйнування літака, трапляються під час зльоту або посадки, коли посилюється механічне навантаження на борт.

В разі відмови обладнання пілоти лайнера найімовірніше були б в змозі маневрувати, і до дотику із землею літак долетів би без якихось катастрофічних наслідків.

В той же час аналітики вважають, що причиною катастрофи не могла стати атака літака бойовиками «Ісламської держави», так як даний рейс був поза діапазоном ураження зброї.

«Враховуючи малоймовірність альтернативних сценаріїв, здається, що найбільш вірогідним поясненням падіння літака є наявність вибухового пристрою на борту», – підсумовують експерти.

Раніше повідомлялося, що американський інфрачервоний супутник зафіксував тепловий спалах в той же час і в тому ж місці, де перед катастрофою перебував російський пасажирський літак Airbus A321.

4791 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *