Стали відомі подробиці самогубства банкіра Азарова

385104801_650x410У Національній поліції України повідомили подробиці загибелі українського бізнесмена Ігоря Сотуленка, якого пов’язують з бізнес-групою екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Бізнесмен і колишній глава наглядових рад найбільших українських банків Ігор Сотуленко вчора вранці, 25 листопада, покінчив життя самогубством, викинувшись з вікна в центрі Києва. Банкір залишив передсмертну записку.

За попередньою версією, причиною суїциду послужили судові тяжби, пов’язані з боргом компаній Сотуленко ТОВ «Автоінтернешнл Метрополіс» (АІМ), ВАТ «Завод комунального машинобудування» в 1,58 млн доларів.

Нагадаємо, раніше Сотуленко обіймав посаду голови наглядової ради «Укрексімбанку» і входив до наглядової ради «Ощадбанку». Крім того він володів ВАТ «Завод комунального машинобудування», а також великий автотрейдінговой компанією ТОВ «Автоінтернешнл Метрополіс», яка продає автомобілі Mazda, Suzuki і BYD на території України.

Раніше при схожих обставинах покінчив з життям член «Партії регіонів» Михайло Чечетов – він вистрибнув з вікна власної квартири. Ще один соратник Азарова Олександр Пеклушенко застрелився в березні поточного року.

1042 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *