США застосували нові санкції проти Росії

rusia-sanctiuniДо «чорного списку» потрапили структури Зовнішекономбанку та «Роснафти», а також член правління Континентальної хокейної ліги Роман Ротенберг, син бізнесмена Бориса Ротенберга, який раніше потрапив під санкції. Він як вважається, входить до близького оточення Володимира Путіна.

У список також потрапили Іжевський механічний завод, «Концерн Іжмаш», також Російське агентство по страхуванню експортних кредитів і інвестицій », Ексімбанк”, Федеральний центр проектного фінансування “, Глобекс банк”, “Краслесінвест”, “Промінвестбанк”і т.п.

Крім того, до переліку включений син екс президента України, Олександр Янукович.

Серед об’єктів у Криму під санкції потрапили комерційні порти Євпаторії, Феодосії, Керчі, Севастополя, Ялти, а також Керченська поромна переправа.

Всього влада США ввели санкції відносно 11 фізичних та 15 юридичних осіб у зв’язку з подіями в Україні. Список опублікований на сайті Мінфіну США.

Росії не варто вводити у відповідь контрсанкціі, оскільки це вдарить по економіці країни, заявив в інтерв’ю «Ехо Москви» заступник голови думського комітету з міжнародних справ Леонід Калашников.

Раніше у відповідь на західні санкції Росія ввела продуктове ембарго. Днями влада країни вирішила знищувати санкційні продукти на кордоні.

14551 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *