Сьомий епізод саги «Зоряні війни» зібрав більше мільярда доларів

Сьомий епізод культової саги «Зоряні війни: Пробудження сили» (Star Wars: The Force Awakens) встановив абсолютний рекорд, заробивши $1 млрд за перші 12 днів світового прокату, повідомляє агентство Associated Press, з посиланням на представників Walt Disney Co.

Таким чином, не втримався рекорд «Світу юрського періоду» (13 днів). Третій показник зберігає «Форсаж 7», який досяг мільярдної позначки за 17 днів.

21 грудня повідомлялося, що за перші вихідні після виходу на екрани сьомий епізод «Зоряних воєн» встановив абсолютний рекорд, зібравши в світовому прокаті $528 млн (без урахування показників Китаю).

Закритий показ «Зоряних воєн» відбувся 14 грудня відразу в трьох кінотеатрах Лос-Анджелеса: TCL Chinese Theatre, де в 1977 році був показаний перший епізод, El Capitan Theatre і Dolby Theatre, де щорічно проходить церемонія вручення «Оскарів».

У широкий прокат в США картина вийшла 18 грудня, в Україні на день раніше.

 

Тепер фільму про пригоди джедаїв Джеффрі Джейкоба Абрамса належить підкорити рубіж у $2 млрд. Поки зробити це вдалося лише «Титаніку» (2,2 млрд) і «Аватару (2,8 млрд).

«Зоряні війни» – фантастична кіноепопея, створена режисером Джорджем Лукасом. Складається з оригінальної трилогії (1977-1983) і трилогії-пріквела ( 1999-2005).

4396 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *